قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است و باید از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاری کشور جمهوری اسلامی ايران، مشمول عنوان جرم شود پرهيز شود.
هنگامی که شما از سرویس‌‏ ها و خدمات ما استفاده می‏‌ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌ کنید و یا به ما ایمیل می‏‌ زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می ‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه‌ اصول و رویه‏‌ ها باشد، شما موافقت می ‌‏کنید که ما نیز به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهیم.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌ هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌ های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد ما برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماییم.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
 

سیاست نامه

 
فروشگاه حامی‌هاپ به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی‌ای است که شما در اختیار آن می‌گذارید.
از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرایندهای مبتنی بر گوشی همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد فروشگاه حامی‌هاپ در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست نامه حریم خصوصی» و هر گونه پیام دیگری که در خصوص جمع‌آوری و پردازش اطلاعات توسط فروشگاه حامی‌هاپ به حساب کاربری شما ارسال می‌شود، ضروری است.
 
این سند مشتمل بر موارد ذیل در خصوص اطلاعات شخصی است.
 
۱- فروشگاه حامی‌هاپ فروشگاه آنلاین غذا و ملزومات حیوانات خانگی است. همچنین اپلیکیشن فروشگاه حامی‌هاپ برای دسترسی راحت تر کاربران به فروشگاه بر روی بستر تلفن همراه در دسترس كاربران است.
2- این سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما تحت قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲ و اسناد بین‌المللی ذی‌ربط است.
این سند ممکن است دستخوش تغییرات و تجدیدنظر شود و در صورتی که اطلاع‌رسانی تغییرات به موجب قانون الزامی باشد، این تغییرات از طریق حساب کاربری به کاربران اطلاع داده خواهد شد. این سند، آخرین بار در تاریخ ۵ دی ماه ۱۴۰۰ مورد بازبینی و به‌روزرسانی قرار گرفته است.
۳- سایت و نرم‌افزار فروشگاه حامی‌هاپ برای دریافت سفارشات شما در فروشگاه و استفاده از امکانات اپلیکیشن نیاز به اطلاعات مشتری دارد که منجر به جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما می شود.
4- اطلاعات ممکن است توام با نصب و یا استفاده شما از خدمات فروشگاه حامی‌هاپ (اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور عمدتاً به این شیوه جمع‌آوری می‌شوند و در سرورهای ما نگهداری می‌شوند) در دسترس و اختیار فروشگاه حامی‌هاپ قرار گیرد و همچنین ممکن است اطلاعات را مستقیماً از شما دریافت کند ( هنگام ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر، تماس و مکاتبه با پشتیبانی و یا تکمیل هر فرم یا ورود اختیاری اطلاعات. ) اطلاعات مربوط به استفاده از خدمات فروشگاه حامی‌هاپ و اطلاعات دستگاهی که نرم‌افزار فروشگاه حامی‌هاپ بر روی آن نصب شده‌ است همزمان با نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه شما (بدون ایجاد حساب کاربری) جمع‌آوری می‌شوند.

اطلاعاتی که توسط فروشگاه حامی‌هاپ (بعد از ایجاد حساب کاربری) جمع‌آوری می‌شوند شامل موارد ذیل است:

– شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و رمز عبور (به صورت رمز‌گذاری‌شده)، اطلاعات پت های شما و یا سایر اطلاعاتی که شما در اختیار فروشگاه حامی‌هاپ قرار می‌دهید.
– نظراتی که در نرم‌افزار فروشگاه حامی‌هاپ ثبت می‌نمایید و فهرستی از محصولات و خدمات خریداری شده.
– سوابق کلیه خریدها در بستر فروشگاه حامی‌هاپ.
– صدا و مکاتبات شما در تماس با تیم پشتیبانی ضبط می‌گردد. در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شما در اختیار فروشگاه حامی‌هاپ قرار گیرد، لطفا از نصب نرم‌افزار فروشگاه حامی‌هاپ و یا ایجاد حساب کاربری و ثبت اطلاعات شخصی در سایت و نرم‌افزار فروشگاه حامی‌هاپ خودداری نمایید. موارد عمده استفاده از اطلاعات عبارتند از: استفاده از اطلاعات به منظور اجرای قرارداد فعلی یا آتی بین فروشگاه حامی‌هاپ وکاربر یا در مواردی که برای استیفای حقوق قانونی فروشگاه حامی‌هاپ ضروری باشد. به عبارت دیگر، از آنجا که فروشگاه حامی‌هاپ برای ارائه بهترین محصولات و خدمات، با بیشترین امنیت برای کاربر و همچنین بهبود خدمات نیاز به استفاده از برخی اطلاعات دارد، بنابراین با استفاده از اطلاعات کاربران ممکن است اقدامات ذیل را انجام دهد:
– ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی.
– افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار.
– بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق نرم‌افزار با نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران.
– تحلیل رفتار کاربران در استفاده از سایت و نرم‌افزار از جمله در مواجهه با نتایج جستجو و در نتیجه بهبود نتایج جست‌وجو با توجه به کلیدواژه‌های جستجو شده در میان کاربران.
– ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند به نحوی کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند به عنوان مثال بهبود نتایج جستجو و ارائه پیشنهاد‌های اختصاصی به کاربر
– نمایش تاریخچه جستجوهای مشابه به کاربر در هنگام جستجو
– انجام و تکمیل تراکنش و خرید درون‌برنامه‌ای.
– اطلاع‌رسانی رخدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌های خدمات و محصولات، تغییرات مهم در شرایط استفاده از سایت و اپلیکیشن یا سیاست‌نامه حریم خصوصی.
– پیشنهاد خدمات و برنامه‌ها بر اساس موقعیت مکانی تقریبی کاربر، جست‌وجوهای کاربر و اولویت‌هایی که به فروشگاه حامی‌هاپ اعلام کرده است.
– آموزش تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به کاربران و نظارت بر عملکرد آن‌ها.
– استفاده از اطلاعات برای طرح دعوا توسط فروشگاه حامی‌هاپ، دفاع و پاسخگویی در برابر دعاوی مطروحه علیه فروشگاه حامی‌هاپ و هرگونه اقدام قضایی یا اداری مرتبط به منظور دفاع از حقوق و اموال فروشگاه حامی‌هاپ یا کاربران.
– حسب مورد استفاده از اطلاعات برای بازپرداخت وجوه به کاربران.
– انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی.
– توسعه و ارائه خدمات بهتر و بیشتر توسط فروشگاه حامی‌هاپ یا مجموعه شرکت‌های همکار و وابسته به آن. فروشگاه حامی‌هاپ اطلاعات کاربران را برای ارائه‌ی گزارش‌های آماری از صنعت و کاربران، بدون اینکه به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط باشد، استفاده می‌کند. یکی از اولویت‌های اصلی فروشگاه حامی‌هاپ محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است.

بر همین اساس:
۱- بسیاری از خدمات فروشگاه حامی‌هاپ با SSL رمزگذاری شده‌اند.
۲- اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در فروشگاه حامی‌هاپ دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.
۳- علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که فروشگاه حامی‌هاپ مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود، بنابراین مقتضی است:
– از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید.
– رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتی‌الامکان برای دیگران غیر قابل حدس باشد.
– در صورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، موضوع را به فروشگاه حامی‌هاپ اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هرگونه استفاده یا سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ شخص شماست و فروشگاه حامی‌هاپ هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.