ثبت و پردازش سفارش

امکان ثبت سفارش و خرید از پت شاپ حامی‌هاپ در 7 روز هفته و 24 ساعته فراهم است. سفارش‌‏های ثبت شده در صف پردازش قرار گرفته و در اسرع وقت پردازش و رسیدگی می‌شوند. سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری (از شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی) و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

سفارش های داخل شهر قم و محدوده پردیسان با پیک اختصاصی پت شاپ حامی بصورت رایگان ارسال می شوند . سفارش هایی که تا ساعت ۱۷ ثبت می‌شوند، در همان روز کاری تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۷ ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال می‌شوند. همکاران واحد ارسال کالا ساعاتی پیش از زمان تحویل با شما تماس خواهند گرفت. سفارشات حدفاصل ساعات ۲۰ الی ۲۴ تحويل خواهند شد در صورتی که قصد دارید تا سفارش شما در همان ساعت توسط اسنپ یا پیک تحویل داده شود می توانید با پشتیبانی حامی تماس بگیرید در چنین مواردی هزینه ارسال سریع به طور کامل با شخص گیرنده است. کلیه سفارشات قم توسط پیک و یا آژانس ، درب اصلی ورودی ساختمان مشتری تحویل خواهد شد و مشتری می پذیرد که جهت دریافت سفارش خود به درب اصلی ساختمان مراجعه نماید. در صورت عدم پاسخ و یا عدم حضور تحویل گیرنده در زمان معین شده در محل، محصول به پت شاپ حامی برگشت خورده و شما مشتری گرامی طبق قوانین می بایست با حضور در فروشگاه بسته را تحویل بگیرید، در صورت ارسال مجدد توسط حامی‌هاپ هزینه حمل بصورت جداگانه محاسبه شواهد شد.

سفارشهای خارج از قم طی یک روز کاری به شرکت حامل تحویل داده می‌شوند و بنابر قوانین و زمانبندی شرکت حامل تحویل خریدار می‌شوند.

مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا ده روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)(در اکثر مواقع بیشتر از ۲روز طول نخواهد کشید و زمان فوق بعلت رعایت تعهد نسبت به شما مشتری گرامی و عدم بدقول شدن مجموعه می باشد پروسه ارسال اسکرچرها و کالاهای سفارشی طبق اعلام در زمان خرید 6الی7 روز کاری بوده و پس از حاضر شدن محصول پروسه ارسال آغاز خواهد شد.

کلیه هزینه های حمل کالا بصورت پس کرایه«پرداخت در محل» می باشد و مبلغ آن در محل تحویل بصورت نقدی دریافت می گردد.مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه پست بر اساس وزن، حجم و نشانی محاسبه می گردد و پت شاپ حامی هیچ دخل و تصرفی در مبالغ آن ندارد.

خرید بالای ۲ میلیون تومان و زیر 7 کیلو، بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

تحویل کالا در مراکز عمومی و یا به صورت سیار امکان پذیر نیست و آدرس می بایست دقیق و بدون نقص باشد.

کالاهای ارسالی به خارج ازقم از طرف شرکت حمل بیمه می‌شوند و آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت حامل می‌باشد. از اینرو، بسته های ارسالی باید در هنگام تحویل و با حضور نماینده شرکت حمل کنترل و تحویل گرفته شوند و در صورت مشاهده هرگونه مشکل و یا آسیب دیدگی به نماینده شرکت حمل اعلام و صورتجلسه گردد.بدیهی است پس از تحویل کالا، هیچ مسئولیتی برعهده پت شاپ حامی نخواهد بود.

برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت جمع آوری صادر می گرددکه این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از طریق پشتیبانی سایت حامی یا شرکت پست مربوطه که برای شما پیامک می شوند موقعیت سفارش خود را بررسی کنید.

امکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله متاسفانه به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور در محل شما خواهد بود.امکان ارسال برخی از کالاها مانند خاک گربه برای خارج از شهر قم وجود ندارد. این مورد در توضیحات این کالاها نوشته شده است.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده با هماهنگی به حساب مشتری واریز می‌شود.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاها، حق لغو سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای پت شاپ حامی محفوظ است.پت شاپ حامی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید. کاربران باید هنگام ثبت سفارش فرم ثبت آدرس و اطلاعات تماس را دقیق و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

قبل از ارسال کالا:

در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت۷ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، حامی بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)